Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Rekonštrukcia kúpeľne

Vyberte si najvhodnejšiu skrinku do vašej kúpeľne

Hľadáte obkladača na rekonštrukciu kúpeľne? V tejto kategórii máme 22 532 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Vyberte si najvhodnejšiu skrinku do vašej kúpeľne
Rekonštrukcia kúpeľne

Vyberte si najvhodnejšiu skrinku do vašej kúpeľne

Či už uprednostňujete tradičný vzhľad, moderný alebo niečo medzi tým, môžeme vám pomôcť vybrať tú najlepšiu skrinku pre vašu kúpeľňu.

Zmerajte si priestor

Pred zakúpením skrinky v kúpeľni je dôležité zmerať si priestor a pritom vziať do úvahy niekoľko kľúčových faktorov.

  • Ponechajte dostatočný priestor na otváranie dverí (vchod a sprcha) a obklad. Uistite sa, že skrinka nebude príliš veľká a jej otvorené dvierka vás nebudú obmedzovať v priestore.
  • Nezabudnite na zrkadlá, elektrické spínače a zásuvky.
  • Skontrolujte priestor na umiestnenie. To by mohlo určiť šírku vašej skrinky. Premiestňovanie vodovodných potrubí by mohlo zvýšiť vaše náklady.
  • Na zaistenie súladu so štandardným stavebným zákonom nechajte priestor aspoň 40 až 50 cm od okraja skrinky po stred toalety.

Ďalej zmerajte veľkosť skrinky s hornou časťou. Berte do úvahy vaše úložné potreby a kto bude skrinku používať. Štandardná výška dosky je 80 cm, ale je to naozaj otázka toho, čo uprednostňujete. Vyšší dospelí môžu chcieť vyššiu dosku, zatiaľ čo nižšie modely vyhovujú viac nižším ľuďom alebo deťom.

Ak kupujete skrinku bez vrchnej časti, musíte tiež zmerať veľkosť dosky. Zmerajte šírku a hĺbku toaletnej skrinky. Vrchná doska na kozmetiku by mala byť o 2,5 cm širšia a 2,5 cm hlbšia ako skrinka.
Ak plánujete ich použitie, nezabudnite na výplne. Výplň (alebo výplňový pásik) je kus dreva používaný vedľa skrinky na uzavretie medzery medzi skrinkou a stenou.

Štýly skriniek

Existujú dva typy kúpeľňových skriniek: samostatné a vstavané. Samostatné skrinky sú vhodné do malých priestorov a sú rôznych dizajnov. Vstavané modely sa viac hodia do väčších priestorov. 

Do úvahy môžete vziať i nasledujúce možnosti:

Závesné skrinky

Do moderných kúpeľní s menším priestorom sú vhodné závesné skrinky. Tieto skrinky na stenu nemajú nohy, vďaka čomu kúpeľňa pôsobí priestrannejšie.

Rohové skrinky

Rohové skrinky dobre zapadnú do malých kúpeľní, toaliet alebo miestností s nepravidelným usporiadaním. Zaberajú veľmi málo priestoru a môžu byť v tradičnom alebo modernom štýle. Keďže sú však také malé, ponúkajú málo miesta na vrchu, na čo treba pamätať pri výbere.

Dvojité umývadlá

Vďaka skrinke s dvojitým umývadlom už zdieľanie nie je problémom. Páry, súrodenci, spolubývajúci a ďalší môžu mať každý svoje vlastné umývadlo. Ak prestavujete a meníte skrinku s jedným umývadlom za skrinku s dvojitým, starostlivo to premerajte, aby ste mali dostatok miesta.

Dosky pod umývadlo

Budete sa tiež musieť rozhodnúť, či si chcete kúpiť skrinku s vrchom alebo bez neho. Kúpa skrinky bez vrchnej časti vám dáva príležitosť vybrať si materiál dosky podľa vášho výberu. Dosky sú k dispozícii z rôznych materiálov, vrátane pevného povrchu, skla alebo prírodného kameňa.

Zistite svoje možnosti

Od minimalistickej a modernej až po tradičnú alebo rustikálnu podobu - skrinka môže určovať vzhľad vašej kúpeľne. Pred zakúpením je potrebné zvážiť niekoľko ďalších detailov:

Farba a povrchová úprava

Vonkajšie povrchy sú obvykle zo skla, kovu alebo dreva a majú rôzne farby. Biela a čierna skrinka patria k najobľúbenejším, ale vyhľadávané sú i námornícka, šedá, svetlý dub a sýte espresso. Ak ste odvážnejší, môžete drevenú skrinku namaľovať farbou podľa vášho výberu.

Doplnky

Skontrolujte popis skrinky, ktorú chcete kúpiť. Niektoré už obsahujú kovanie na dvere a zásuvku.

Veľkosť

V malej kúpeľni budete mať pravdepodobne len jednu skrinku. Ale v prípade väčšej kúpeľne sa môžete rozhodnúť, či by ste chceli mať jednu väčšiu skrinku alebo dve menšie vedľa seba.

Umiestnenie

Bude skrinka umiestnená v kúpeľni alebo na toalete? V hosťovskej kúpeľni alebo kúpeľni pre deti? Ak používate kúpeľňu každý deň, bude pre vás dôležitejšie mať dostatok úložného priestoru (vrátane zásuviek a priestoru na doske).

Typ dreva

Typy dreva môžu siahať od základného upraveného dreva až po drahšie materiály, ako je ázijské tvrdé drevo, dub, javor a ďalšie.

Ďalšie doplňujúce detaily 

Vodovodné batérie

Väčšina dosiek je prispôsobená pre batérie. Najčastejšie sú otvory pripravené v strede alebo pre dvojvstupové batérie.

  • Dvojvstupové batérie: Majú telo so samostatnými vstupmi pre teplú a studenú vodu. 
  • Stredové batérie: Zmiešavajú studenú a teplú vodu na požadovanú finálnu teplotu.

autor: Dagmar

Jun 2, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 22 532 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Yurii M.

Firma
Bratislava
5,0

Rekonštrukcia kúpeľne

Robíme obklady a dlažby , montáž zariaďovacie zariadenia, veľkoformátové obklady a dlažby, stierchy a sadrokartóny, elektrikársky a vodarsky práce. Kompletné...Zobraziť viac

Robíme obklady a dlažby , montáž zariaďovacie zariadenia, veľkoformátové obklady a dlažby, stierchy a sadrokartóny, elektrikársky a vodarsky práce. Kompletné prerobíme Vás byt

#
#
#
Zadať dopyt

Ivan Č.

Živnostník
Malacky
4,3

Rekonštrukcia kúpeľne

Ponúkame prácu v oblasti obklady dlažby rekonštrukcie kúpeľní a bytového jadra terasy cena za M2 podľa formátu dohodou, dlhodobé skúsenosti...Zobraziť viac

Ponúkame prácu v oblasti obklady dlažby rekonštrukcie kúpeľní a bytového jadra terasy cena za M2 podľa formátu dohodou, dlhodobé skúsenosti v oblasti

#
#
#
Zadať dopyt

Filip K.

Firma
Bratislava
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.)...Zobraziť viac

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.) ale taktiež maliarske a sadrokartonárske práce.Dokončujem aj holodomy na klúč.Spolupracujem s kvalitnými vodármi,elektrikármi,stolármi.Moja práca ma velmi baví a ku každej zákazke pristupujem k maximálnej spokojnosti zákaznika.

#
#
#
Zadať dopyt

Juraj T.

Firma
Nýrovce
5,0

Murárske práce, murár

Som mladý ale velmi skúsený skoro vo všetkom. Môže to byť z dreva, železa, plast, sklo, betón, murárske práce ovládam...Zobraziť viac

Som mladý ale velmi skúsený skoro vo všetkom. Môže to byť z dreva, železa, plast, sklo, betón, murárske práce ovládam perfektne, a všetko okolo domu, záhrada.,vyrábame aj záhradné domčeky a altánky na mieru. Veľmi rád poskytnem moje služby a skúsenosti.

#
#
#
Zadať dopyt

Jozef K.

Živnostník
Žilinský kraj
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Dobrý deň, ponúkame naše služby staviame prerábame burame kopeme stierkujeme prerábame jadrá sadrokartón obkldy dlažby bytové i domove jadrá. Verím...Zobraziť viac

Dobrý deň, ponúkame naše služby staviame prerábame burame kopeme stierkujeme prerábame jadrá sadrokartón obkldy dlažby bytové i domove jadrá. Verím že bude spokojnosť a oboch stranách.

#
#
#
Zadať dopyt

Franistek B.

Firma
Gajary
5,0

Murárske práce, murár

Dobrý deň som murár vise 20 rokov, nie som žiaden fuser, všetko čo zhotovujem zhotovujem na 100% ešte som sa...Zobraziť viac

Dobrý deň som murár vise 20 rokov, nie som žiaden fuser, všetko čo zhotovujem zhotovujem na 100% ešte som sa nestretol z niekim ktorý by nebol spokojný za odvedenie mojej práce, na cene sa viem vzdi dohodnúť, mam slušných zamestnancov a vzornych.

#
#
#
Zadať dopyt

Karol J.

Živnostník
Košice
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Zdravím, mám 31 rokov a ponúkam rôzne stavebné práce. Omietky,sieťky, práca so sadrokartonom, znížené stropy, podlahy, obklad dlažba kúpeľňa wc,...Zobraziť viac

Zdravím, mám 31 rokov a ponúkam rôzne stavebné práce. Omietky,sieťky, práca so sadrokartonom, znížené stropy, podlahy, obklad dlažba kúpeľňa wc, a mnoho ďalšieho. V prípade ak by ste mali záujem po telefonickom alebo mailovom dohovore viem prísť pozrieť vami zadanú prácu, pripraviť zdarma cenovú ponuku.

#
#
#
Zadať dopyt

Ladislav K.

Firma
Žilina
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

15 rokov praxe na Slovensku a 5 rokov v zahraničí 😉tak že vieme čo robíme všetko je len otázka dohody...Zobraziť viac

15 rokov praxe na Slovensku a 5 rokov v zahraničí 😉tak že vieme čo robíme všetko je len otázka dohody vieme prispieť aj vlastnými nápadmi. PS: všetko sa dá len treba chcieť 👍

#
#
#
Zadať dopyt

Michal O.

Živnostník
Vranov nad Topľou
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Dobrý deň...Ponúkame naše služby v oblasti rekonštrukčných a stavebných prác...Zateplenie,Fasáda,Sadrokarton,Stierky,Murovanie,Obklady a Dlažby,Maľovanie,Zámkova dlažba a mnohé ďalšie...Práce sa plánujú na určitý...Zobraziť viac

Dobrý deň...Ponúkame naše služby v oblasti rekonštrukčných a stavebných prác...Zateplenie,Fasáda,Sadrokarton,Stierky,Murovanie,Obklady a Dlažby,Maľovanie,Zámkova dlažba a mnohé ďalšie...Práce sa plánujú na určitý čas dopredu,tak vás prosíme volať aj mesiace skôr,ak niečo chcete, plánujete robiť ;) Pracujeme Len s kvalitným materiálom a každý jeden technologicky a pracovný postup sa dokumentuje! Poctivá práca je naša reklama... Tešíme sa na spoluprácu :)

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimir G.

Živnostník
Prešov
5,0

Stavba plotu

Zdravim som všestranný murár obkladac a spaľovacie práce betonas zámkovej dlažby atď vaša spokojnosť robievala som aj v zahraničí so...Zobraziť viac

Zdravim som všestranný murár obkladac a spaľovacie práce betonas zámkovej dlažby atď vaša spokojnosť robievala som aj v zahraničí so z Prešova mám aj vlastné náradie

#
#
#
Zadať dopyt

Erik B.

Firma
Banská Štiavnica
5,0

Murárske práce, murár

Dobrý deň, sme stavebná spoločnosť ktorý poskytuje vysokú kvalitu a prevedenie svojich služieb. Robíme stavebné práce od vonkajšku po interiér....Zobraziť viac

Dobrý deň, sme stavebná spoločnosť ktorý poskytuje vysokú kvalitu a prevedenie svojich služieb. Robíme stavebné práce od vonkajšku po interiér. Pre bližšie informácie bud na webe alebo telefonicky. Tešíme sa na vás kontakt

#
#
#
Zadať dopyt

Emil G.

Firma
Prievidza
5,0

Murárske práce, murár

Stavebné práce Maliarske práce Búračské práce Výkopové práce Sadrokartónové práce Upratovanie domácností a veľkých budov

#
#
#
Zadať dopyt

Ľubomír Z.

Živnostník
Košice
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Kompletne zabezpečovanie projektov a ich realizácia. Developerská činnosť, sprostredkovanie obchodu, gastro segment, prieskum trhu, faktoring a forfaiting, b2b,…

#
#
#
Zadať dopyt

Majky t.

Firma
Jelšovce
5,0

Murárske práce, murár

36 rokov, návrhy-realizacie, zabezpečenie tovaru,koordinácia stavieb.15 rokov skúsenosť na stavbách-Domi na kľúč, rekonštrukcie bytov, kúpeľni, fasád.Vodarenske, kanalizačné práce.Vonkajsie úpravy.

#
#
#
Zadať dopyt

D S.

Živnostník
Klasov
5,0

Pokládka dlažby a obkladov

Sme rodinna stavebná firma ktora sa zaoberá od prerabania, rekonštruovania, zateplenia rod domov/bytov murarske prace šalovanie a...Zobraziť viac

Sme rodinna stavebná firma ktora sa zaoberá od prerabania, rekonštruovania, zateplenia rod domov/bytov murarske prace šalovanie a az po domy na kluč

#
#
#
Zadať dopyt

Miloš O.

Živnostník
Stupava
5,0

Montáž, skladanie nábytku

Hodinový manžel mám skúsenosti z rôznych odborov ako.. maľovanie, vŕtanie,skladanie nábytku,opravy vodovodných batérií,sifonov,sprchovacych kútov,pokládka laminátových parkiet,

#
#
#
Zadať dopyt

Dušan L.

Firma
Vyšný Kazimír
5,0

Výroba nábytku

Som spoľahlivý zákazníkom vychádzam v ústrety. Ešte som nemal zákazníka ktorý by nebol spokojný či z cenou alebo kvalitou...Zobraziť viac

Som spoľahlivý zákazníkom vychádzam v ústrety. Ešte som nemal zákazníka ktorý by nebol spokojný či z cenou alebo kvalitou vykonanej práce...............

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimir P.

Živnostník
Bratislava
5,0

Pokládka dlažby a obkladov

Mam 21 rokov skúseností v stavebníctve. Pracoval som aj v Nemecku,Anglicku aj Švajčiarskom Bazileji. Mám ukončených niekoľko stavieb na kľúč...Zobraziť viac

Mam 21 rokov skúseností v stavebníctve. Pracoval som aj v Nemecku,Anglicku aj Švajčiarskom Bazileji. Mám ukončených niekoľko stavieb na kľúč rekonštrukcie bytov ,domov, kúpeľní.Robíme precízne s dôrazom na kvalitu a detail. Vykonávame aj menšie stavebné úpravy, murárske práce aj obklady a dlažby na terasách,ako aj rôzne iné stavebné práce..

#
#
#
Zadať dopyt

Ľudovít B.

Živnostník
Bratislava
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Sme firma a zameriavame sa všetkými prácami okolo stavebných prác od základu až na kľúč aj čo sa týka hodinového...Zobraziť viac

Sme firma a zameriavame sa všetkými prácami okolo stavebných prác od základu až na kľúč aj čo sa týka hodinového manžela , elektriky, maliarskych prác, sadrokartón,zamockych prác , dlažba-obklady ,vodoinstalacia,kúrenie , inžinierske siete, klampiarske práce, umelecké kovatsvo atď ...

#
#
#
Zadať dopyt

Sabína K.

Živnostník
Myjava
5,0

Murárske práce, murár

Sme firma ktorá ma 10 ročnú prax v staubarčine ceny sú po dohode ponuka: omietky rekonštrukcia kupelni...Zobraziť viac

Sme firma ktorá ma 10 ročnú prax v staubarčine ceny sú po dohode ponuka: omietky rekonštrukcia kupelni rekonštrukcia bytového jadra zamkova dlažba upravy terenov okrasne ploty brány zateplenie domu izolácia strecha a.t.d.

#
#
#
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Rekonštrukcia kúpeľne

Nízka cena3 200,00 €/práca
Priemerná cena4 864,00 €/práca
Vysoká cena6 200,00 €/práca

Pošlite dopyt 22532 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte obkladača na rekonštrukciu kúpeľne? V tejto kategórii máme 22 532 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt