Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Interiérové ​​dvere

Vyberte si vhodné interiérové dvere

Hľadáte stavebného stolára na interiérové ​​dvere? V tejto kategórii máme 16255 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Vyberte si vhodné interiérové dvere
Interiérové ​​dvere

Vyberte si vhodné interiérové dvere

Možno si to ani neuvedomujete, no dvere sú dôležitou súčasťou nášho interiéru. Denne ich otvárame, zatvárame, chránia naše súkromie, ochraňujú náš domov pred zápachom či hlukom z iných miestností a dotvárajú celkový dojem celého interiéru. Preto by sme výber interiérových dverí nemali podceňovať.

Delenie interiérových dverí podľa účelu

Otočné dvere

Sú to klasické otočné dvere, ktoré visia na pántoch, ktoré sú umiestnené na zárubni. Tento typ dverí sa otvára smerom do alebo von z miestnosti. Musíme mať preto dostatočný priestor na to, aby bolo možné ich otvoriť. Podľa potreby si vieme vybrať dvere, ktoré budeme otvárať do pravej alebo do ľavej strany.

Keďže v súčasnosti sú v moderných dizajnoch kladené vysoké nároky na dizajn, aj otočné dvere sa tomuto trendu prispôsobili a dávajú do popredia skôr rovné a minimalistické línie tak, aby nenarúšali celý vnútorný priestor. Otočné dvere sa vyrábajú s možnosťou otvárania ťahaním alebo tlačením. 

Kyvné dvere

Dvere, ktoré ľudovo nazývame aj lietačky. Poznáme ich z nemocníc, verejných priestorov, ale aj z filmových westernov. Ich otváranie je jednoduché – stačí zatlačiť na krídla dverí z akejkoľvek strany a otvoria sa. V domácnostiach sa lietačky bežne používajú na oddelenie kuchyne do jedálne, či na oddelenie kuchyne od obývačky.

Vďaka obojstrannému otvoreniu, ktoré umožňujú špeciálne závesy, nám kyvné dvere poskytnú bezproblémový priechod. Zároveň musíte počítať s dostatočným miestom na oboch stranách pre ich otvorenie. Preto sa do menších interiérov nehodia. 

Posuvné dvere

Praktické posuvné dvere (jedno aj viackrídlové) sa vyrábajú „na stenu“, kedy sa ich krídlo pohybuje tesne pozdĺž steny, teda dvere otvárame ich posúvaním do strany. Variantom sú dvere, ktoré sa zasúvajú za rovnakú pevnú časť, čím vzniká rozmerovo väčšia zostava.

Takéto riešenie sa používa hlavne v kombinácii sklenených krídiel, kedy chcete priestory vzájomne oddeliť a zároveň zachovať svetlosť medzi miestnosťami. Posuvné dvere sú tiež vhodnou voľbou, keď chcete oddeliť interiér od terasy alebo balkónu alebo prakticky oddeliť väčšie priestory.

Posuvné dvere sú skvele využiteľné najmä v priestoroch, kde by otočné dvere zaberali veľa miesta – chodby, priechody medzi dennou a nočnou časťou, bytové chodby so vstupom do kúpeľní a toaliet, či vstupy do vstavaných šatníkov. Posuvné dvere sú tiež vhodné pre ľudí so zdravotným postihnutím, nakoľko nemajú na podlahe žiadny profil, ktorý by im zavadzal v prechode – dvere sú uchytené hore, na strope alebo na stene.

Skladacie dvere

Skladacie dvere sú alternatívou posuvných dverí. Pri otvorení zaberajú menej miesta v priestore ako otočné dvere. Ich použitie je podobné ako pri posuvných dverách. Vyrábajú sa z kvalitných materiálov a s rôznymi systémami skladania krídiel. Interiérové skladacie systémy majú bezbariérový priechod po otvorení krídla, takže nehrozí, že by sme na podlahe mali vodiaci profil, ktorý by nám zavadzal.

Delenie dverí podľa materiálu, z ktorého sú vyrobené

Izbové dvere z masívneho dreva

Izbové dvere z masívneho dreva sa skvele hodia na chalupy, zruby alebo do miestností, ktoré zariaďujete vo vidieckom štýle. Sú veľmi odolné a majú dlhú životnosť. Pred kúpou dverí z masívneho dreva sa informujte o špeciálnych vlastnostiach jednotlivých druhov dreva. Prírodné drevo po čase zmení svoju farbu - môže stmavnúť alebo zblednúť. Každé drevo má tiež svoju kresbu, vďaka čomu sú každé dvere unikátne.

Izbové dvere s dekoračnou fóliou

Výhodnou alternatívou k vnútorným dverám z masívneho dreva sú izbové dvere s dekoračnou fóliou. Môžete si vybrať jednofarebné, ale tiež imitáciu dreva, buka, duba alebo javora. Na rozdiel od dverí z pravého dreva, krídla dverí s dekoračnou fóliou nestmavnú. Okrem toho sú aj cenovo výhodnejšie, menej náročné na ošetrovanie a viete ich rýchlo a jednoducho očistiť.

Laminátové izbové dvere

Izbové dvere s vrstvou laminátu sa označujú ako CPL dvere (Continuous Pressed Laminat). Vďaka vrstve laminátu sú krídla dverí mimoriadne odolné. Laminátové izbové dvere sú odolné voči škrabancom a nárazom a veľmi ľahko sa ošetrujú. Na rozdiel od krídel dverí z iných materiálov môžete na CPL dvere v prípade potreby použiť čistiace prostriedky s rozpúšťadlami, takže budete môcť bez námahy odstrániť aj problematické znečistenie, ako napríklad zaschnuté lepidlo.

Lakované biele dvere

Lakované biele dvere patria v súčasnej dobe k najobľúbenejším izbovým dverám na trhu. Lakované biele dvere dostanete v rozličných vyhotoveniach a štýloch, nielen s moderným, ale aj s retro dizajnom. Vďaka hladkej a tvrdej vrstve ekologického akrylového laku sa lakované biele dvere ľahko čistia a sú odolné. Lakované biele dvere nemajú teda iba nadčasový dizajn, ale ich mimoriadna kvalita zaručuje aj výnimočne dlhú životnosť.

Dyhované dvere

Zaujímavou alternatívou k izbovým dverám z masívneho dreva sú dyhované dvere. Dyhované dvere majú povrch z pravého dreva a sú výhodné z ekologického hľadiska. Jeden strom vystačí na pokrytie až pre tisíc dyhovaných dverí. Dyhované dvere majú podobné vlastnosti ako vnútorné dvere z masívneho dreva - drevo po čase zmení svoju farbu. Na rozdiel od dverí z masívneho dreva nie sú dyhované krídla dverí až také robustné.

Dvere so sklom a presklením

Dvere zo skla sa stali pútavým dizajnovým prvkom moderných obytných priestorov, a to aj vo variante posuvných dverí. Celosklené dvere sú vyrobené z minimálne 8 mm hrubého bezpečnostného skla. Vďaka dodatočnému presvetleniu pôsobí obytný priestor väčší a svetlejší. Môžete si vybrať z bohatého sortimentu dizajnov sklených dverí: od farby, štruktúry (matná, nepriehľadná, kompletne priehľadná) až po dekoráciu (napr. fóliami).

Delenie dverí podľa vlastností

  • bezpečnostné
  • protipožiarne
  • zvukovo izolačné
  • termo izolačné
  • protiradiačné (olovené)
  • technické

autor: Lucia

Jul 16, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 16255 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Michal B.

Firma
Kučín
5,0

Výroba nábytku

Robím kvalitnú prácu so zmyslom pre detail. Som vyučený stolár síce s kratšou praxou(venujem sa aj inej profesii), ale o...Zobraziť viac

Robím kvalitnú prácu so zmyslom pre detail. Som vyučený stolár síce s kratšou praxou(venujem sa aj inej profesii), ale o to s väčším odhodlaním urobiť pre Vás maximum. Za svojou prácou si stojím a záruka na vykonanú prácu je u mňa samozrejmosťou. Teším sa na spoluprácu.

#
#
#
Zadať dopyt

Juraj T.

Firma
Nýrovce
5,0

Murárske práce, murár

Som mladý ale velmi skúsený skoro vo všetkom. Môže to byť z dreva, železa, plast, sklo, betón, murárske práce ovládam...Zobraziť viac

Som mladý ale velmi skúsený skoro vo všetkom. Môže to byť z dreva, železa, plast, sklo, betón, murárske práce ovládam perfektne, a všetko okolo domu, záhrada.,vyrábame aj záhradné domčeky a altánky na mieru. Veľmi rád poskytnem moje služby a skúsenosti.

#
#
#
Zadať dopyt

Martin V.

Firma
Prešov
5,0

Pokládka dlažby a obkladov

Dobrý den prajem, Naša firma sa venuje výstavbe a rekonstrukcii domov a bytov. Zameriavame sa na hrubé stavby,holodomy ako aj domy na...Zobraziť viac

Dobrý den prajem, Naša firma sa venuje výstavbe a rekonstrukcii domov a bytov. Zameriavame sa na hrubé stavby,holodomy ako aj domy na kľúč v štandarde ako aj z vyšším štandardom. Ponúkame omietky,poter, pokladku nivelacej podlahy,murovanie odvodového muriva , priečok ,zatepľovacie prace, izolácie , sadrokartony, fasády, obklady a dlažby,pokladka plávajúcich podláh.... Tiež sa zaoberáme terennými úpravami strojovo.Výkopové prace a presun zeminy a všetkeho sypkého materiálu kolesovym nakladačom Lokust 753 Týmto by som Vás chcel osloviť a ponúknuť spoluprácu Ak by ste maly záujem tuna je na mna kontakt

#
#
#
Zadať dopyt

Tomáš H.

Živnostník
Skalica
4,9

Hodinový manžel

Mám 10r skúsenosti s prácou na stavbách. Som vyučený elektrotechnik. Mám paragraf 23- Elektrotechnik na riadenie činnosti.

#
#
#
Zadať dopyt

Tomas H.

Firma
Šaštín-Stráže
4,9

Elektrikár

Dobrý deň, pred rokom som sa vrátil z Londýna a pomalí sa zapracovavam na domácej pôde. Robil som v zahraničí veľmi...Zobraziť viac

Dobrý deň, pred rokom som sa vrátil z Londýna a pomalí sa zapracovavam na domácej pôde. Robil som v zahraničí veľmi podobnú prácu ako ponúka aplikácia Wilio. Údržbár v dáta centre, rôznych budovách, taktiež programátor inteligentného osvetlenia systemov Lutron, Eaton, a Prolojik. Pracoval so. Aj v stolárskej dielni, oprava elektroniky v oblasti osvetlenia, Mam rad všetky remeslá, opravy vodoinštalačné práce, klimatizácie...

#
#
#
Zadať dopyt

Karin K.

Firma
Svidník
4,9

Maliarske práce, maliar

Naša firma sa špecializuje na stavebné, maliarske a dokončovacie práce. Stačí sa nám ozvať a dohodnúť sa na termíne :) Všetko...Zobraziť viac

Naša firma sa špecializuje na stavebné, maliarske a dokončovacie práce. Stačí sa nám ozvať a dohodnúť sa na termíne :) Všetko po sebe hneď upratujeme Cenová ponuka zdarma

#
#
#
Zadať dopyt

Dusan T.

Živnostník
Čachtice
4,9

Murárske práce, murár

Dobrý deň sme partia ludy ktorá poskytuje stavebné práce. Robime všetko .zamkove dlazby...Zobraziť viac

Dobrý deň sme partia ludy ktorá poskytuje stavebné práce. Robime všetko .zamkove dlazby ,obklady, aj kopacke prace .dakukem a teším sa na spoluprácu z každým.klientom máme aj pár fotiek na profile tak sy môžete pozrieť.

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimir D.

Živnostník
Bratislava
4,8

Maliarske práce, maliar

Maliar,restaurator,malovanie na bielo farebne,benatsky stuk,malba interierov kreativna omietka,stierkovanie,tapetovanie

#
#
#
Zadať dopyt

Attila H.

Firma
Šamorín
4,8

Murárske práce, murár

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás...Zobraziť viac

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás naučili profesionalite. Poskytujeme široké spektrum stavebných služieb, ktoré vykonávame s maximálnou spoľahlivosťou. Od zákazníka nežiadame dopredu zálohy. Špecializujeme sa na: Výstavba domov a záhrad na kľúč Rekonštrukcie domov a bytov Obkladačské, maliarske a sadrokartonárske práce Kompletné elektroinštalačné a vodoinštalačné práce Ploty, zámkovú dlažbu a ostatné exteriérové podlahy Zatepľovanie fasád Záhradné domčeky, altánky, prístrešky, bazény a prekrytia Búracie, terénne a upratovacie služby a iné Našou výhodou oproti konkurencii, je náš novootvorený showroom v Šamoríne. Tu si môžete pozrieť našu prácu, ale zároveň si môžete vybrať materiály a technologické postupy. Portfólio činností sme rozšírili a teraz vieme Váš dom vizuálne spracovať, 3D vymodelovať, vytlačiť na 3D tlačiarni a špeciálne odprezentovať.

#
#
#
Zadať dopyt

Peter A.

Firma
Košice
4,7

Hodinový manžel

Som SZCO a venujem sa zámočníctvu kovovyrobe,stolarstvu,oprave,vyrobe,montáži skrin,servis okien,montáži svetiel,vodarstvu,instalaterstvu a kurenarstvu. Často niečo prerabam vyrabam opravujem. Rád vám pomôžem...Zobraziť viac

Som SZCO a venujem sa zámočníctvu kovovyrobe,stolarstvu,oprave,vyrobe,montáži skrin,servis okien,montáži svetiel,vodarstvu,instalaterstvu a kurenarstvu. Často niečo prerabam vyrabam opravujem. Rád vám pomôžem zo všetkým čo potrebujete.

#
#
#
Zadať dopyt

Milan T.

Živnostník
Piešťany
4,7

Murárske práce, murár

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a...Zobraziť viac

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a rad pomôžem aj keď nebude dostupná

#
#
#
Zadať dopyt

Branislav H.

Firma
Bratislava
4,7

Pokládka dlažby a obkladov

Viac ako 20 rocne skusenosti s rekonstrukciami a upravou interierov a exterierov Kreativny pristup Kvalita

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimír P.

Firma
Žilinský kraj
4,7

Murárske práce, murár

Vyučený ako murár, práca s montážou okien, dverí, Fasád, Šalungou, Murárčiny, Maliarské práce. Rôzne výstavby/opravy a rôznych projektov. Sieťky, omietky....Zobraziť viac

Vyučený ako murár, práca s montážou okien, dverí, Fasád, Šalungou, Murárčiny, Maliarské práce. Rôzne výstavby/opravy a rôznych projektov. Sieťky, omietky. Montáž ako aj rovnako demontáž rôznych druhou stav. Prác. Montáž/demontáž/úprava čistenie Klimatizácii do obytných aj neobytných priestorov..

#
#
#
Zadať dopyt

Peter S.

Firma
Bratislava
4,7

Závlahový systém

V stavebníctve sa pohybujem uz priblizne 10rokov, montáži okien a dverí 2 roky. Tieniacu techniku (zaluzie, rolety, sieťky,...) Taktiež...Zobraziť viac

V stavebníctve sa pohybujem uz priblizne 10rokov, montáži okien a dverí 2 roky. Tieniacu techniku (zaluzie, rolety, sieťky,...) Taktiež viac ako 2 roky. Tieniacu techniku nam vyrába SR a ČR výrobca. V subdodávke vieme zabezbečiť certifikovaného elektrikára s pečiatkou na revíznu správu.

#
#
#
Zadať dopyt

Matúš C.

Živnostník
Holice
4,5

Maliarske práce, maliar

Dobrý deň, volám sa Matúš Csölle, zaoberám sa s prerábkami a s komplexnými stavebnými prácami. Robíme maliarské, aj murárske, aj...Zobraziť viac

Dobrý deň, volám sa Matúš Csölle, zaoberám sa s prerábkami a s komplexnými stavebnými prácami. Robíme maliarské, aj murárske, aj izolatérske, aj montérské a aj podlaharské práce. Žiadna práca pre mňa nie je príliš veľká ani malá. Mám 7 ročnú skúsenosť. V prípade záujmu ma kontaktujte telefonicky. Ďakujem!

#
#
#
Zadať dopyt

Pavol K.

Živnostník
Konská
4,5

Murárske práce, murár

Zdravím, poskytujem profesionálne služby na platforme Wilio.komplet stavby od základov Obklady Dlažby Maľovanie Sadrokartónové systémy Podlahy Betonáže Zváracie práce Obvodové múry Zateplenie Podhľady

#
#
#
Zadať dopyt

Dominik M.

Firma
Prešov
4,5

Murárske práce, murár

Zdravím, poskytujeme profesionálne stavebné prace, dlhoročná prax , prax aj v zahraničí, pracujeme s kvalitným materiálom, poradíme vám s vašim...Zobraziť viac

Zdravím, poskytujeme profesionálne stavebné prace, dlhoročná prax , prax aj v zahraničí, pracujeme s kvalitným materiálom, poradíme vám s vašim projektom.

#
#
#
Zadať dopyt

Fridrich Š.

Živnostník
Senec
4,2

Maliarske práce, maliar

Špecializujeme sa na stavebné práce prerábky bytov,domov ,máme dlhoročné skúsenosti v stavebníctve ,taktiež mám 15 ročnú prax vo výškových horolezeckych...Zobraziť viac

Špecializujeme sa na stavebné práce prerábky bytov,domov ,máme dlhoročné skúsenosti v stavebníctve ,taktiež mám 15 ročnú prax vo výškových horolezeckych prácach,teším sa na spoluprácu .

#
#
#
Zadať dopyt

Milos B.

Firma
Trnava
4,1

Stolár

Som vyuceny stolar a zaroven je to aj moj konicek Celozivotna prax v stolarskych pracach. Specializujem sa na montaz kuchynskych liniek……………….

#
#
#
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Interiérové ​​dvere

Nízka cena215,00 €/ks
Priemerná cena229,21 €/ks
Vysoká cena250,57 €/ks

Pošlite dopyt 16255 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte stavebného stolára na interiérové ​​dvere? V tejto kategórii máme 16255 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt