Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Skúsenosti a recenzie od zákazníkov, ktoré hovoria za všetko

Priemerné hodnotenia
4,9
Peter R.
Veronika A.
Rastislav P.
Elektroinštalácia

Elektroinštalácia prebehla podľa mojich predstáv. Profesionálny prístup s najnovšími strojmi (tiché, bezprašné) som nesmierne spokojný. Pán mi ešte navrhol lepšie riešenia ako som mal v pláne.

Petra Z.
Zákazník
Hodinový manžel

Maximálna spokojnosť, veľmi dobrý prístup a okrem práčky a umývačky nám stihol pán Andrej cestou opraviť aj kľučku na bráničke.

Štefan K.
Zákazník
Klimatizácia

Perfektný prístup a profesionalita, mali so sebou všetko potrebné náradie, upratali si po sebe a vysvetlili všetko na čo som sa pýtal. Dohodnutá cena sa nemenila a vedeli sa časovo prispôsobiť. Odporúčam.

Gabriel J.
Zákazník
Krby, kachle

Práca bola odvedená na jednotku. Pán Emil bol ochotný popremýšľať a nájsť čo najvhodnejší spôsob pripojenia našich dosť atypických kachlí ako z hľadiska ceny tak aj kvality. Za mňa teda veľká pochvala a vďaka. Môžem len odporúčať tohto majstra.

Peter Ž.
Zákazník
Maliarske práce, maliar

Potreboval som narýchlo maliarov na vymaľovanie a stierkovanie viacerých miestnosti v dome. Komunikácia vynikajúca, dohodnutá cena bola pevná bez ďalších nákladov. Prišli viacerí maliari a pracovali s vysokým nasadením. najprv všetko pozakrývali a na konci všetko poupratovali. Kvalitu maľby hodnotím vysoko. Som naozaj spokojný a s pokojným svedomím odporúčam ďalej.

Rasťo U.
Zákazník
Oprava strechy

Mal som dlhodobý problém so zatekaním šindľovej strechy. V minulosti sa mi ju snažili opraviť samozvaní profesionáli no bez úspechu a na prípadnú reklamáciu si vypli telefón. Nakoniec celý problém vyriešil pán Štefan, ktorý je podľa všetkého skutočný profesionál aj so svojim kolegom. Strecha zvládla aj úporné dažde bez akéhokoľvek zatekania. Myslím si, že cena je adekvátna vykonanej práci. Dostal som doklad aj záruku. Môžem len odporučiť a poďakovať!

Igor Z.
Zákazník
Plynár

Práca na tomto projekte bola kvalitne odvedená. Počas projektu sa vyskytli ďalšie neočakávané závady, ktoré pán inštalatér tiež bez problémov vyriešil, dobre nám poradil a dokonca ani nenavýšil cenu projektu. Výborná skúsenosť a servis, ktorý odporúčame. Dávame plných 5 hviezdičiek.

Martin L.
Zákazník
Pokladanie alebo výmena podlahy

S Marekom sme boli veľmi spokojní, robil nám podlahy, prišiel na čas, všetko pripravil, bolo vidieť, že vie čo robí :) veľmi milý a pracovitý človek, všetkým ho odporúčame :)

Veronika P.
Zákazník
Pokladač, obklady

Obdivuhodný majster. Veľmi mi záležalo na kvalite obloženia v novostavbe. Som nadšený. Rýchlo, profesionálne, kvalitne, ľudsky. Patrik poradil (mnohokrát aj za cenu komplikácie pri jeho práci), vždy bol ochotný, a výsledok je jedna paráda. Ďakujem

Jarmila V.
Zákazník
Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Tohto pána odporúčam na kompletné rekonštrukcie. Je to odborník v tom čo robí, zvládol aj nečakané problémy pri rekonštrukcii. Takisto sa postaral aj o nákup materiálu, poradil nám s výberom produktov a značky. Všetky zásahy v byte vedel pekne vysvetliť a myslel do detailu na každú drobnosť. Ďakujeme

František Z.
Zákazník
Stavebné práce

Ďakujem vám pán Denis úžasne ste to spravili nečakali sme taký výkon aj keď to stálo o kúsok viac než sme čakali, sme úplne spokojní s vašou prácou. Aj keď ste mladý, ste veľmi šikovný. Ďakujeme a odporúčame ďalej.

Martina V.
Zákazník
Upratovanie

Veľmi sympatický a príjemný prístup a komunikácia. Spoľahlivý, dochvíľny pán. Odvedená práca veľmi dobrej kvality, okna umyté úplne perfektne, taktiež kúpeľná, kuchyňa atď. Po šiestich rokoch nájomníkov, ktorí zanechali byt pod vrstvou špiny, odviedol pán Stano super prácu, za ktorú mu ďakujeme! Okná boli k tomu obzvlášť náročné, dvojité v starom dome.

Ivan J.
Zákazník
Vodoinštalácia

Najali sme si pána Igora na vodoinštalačné prace, potiahnutie vlastného prívodu potrubia z pivnice do bytu na prvom poschodí, inštalácia Geberitu, prečistenie prívodu vody v kuchyni. Všetko nám vysvetlil a prácu odviedol naozaj rýchlo a kvalitne. Sme spokojní.

Darina K.
Zákazník
Výroba nábytku

S pánom Braňom sa nám komunikuje výborne. Jeho prístup a vizuálne návrhy nás oslovili natoľko, že sme ani dlho nerozmýšľali, či si vyberieme jeho služby alebo nie. Cena je vzhľadom na rozsah práce a množstvo materiálu tiež veľmi dobrá.

Tomáš L.
Zákazník
Zapojenie spotrebičov

Potrebovali sme zapojiť umývačku riadu a s prácou sme veľmi spokojní. Ráno som ponuku zadala, v priebehu dňa sme sa dohodli a večer sme už umývali riady.

Hana L.
Zákazník

Nájdite miestnych odborníkov na čokoľvek, čo potrebujete

Nájdite miestnych odborníkov na čokoľvek, čo potrebujete

Zadať dopyt