Používaním našich služieb a tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.Ďalšie informácie.

Wilio Fér

Nové férové provízie

Plaťte len za projekty, na ktorých naozaj zarobíte.

ZAČNITE ZARÁBAŤ
Férové provízie

Prihláste sa na stránke wilio.sk a kliknite na tlačidlo VYBRAŤ BALÍK.

 

Učili sme sa z vašich skúseností. Počúvali sme vaše názory. Výsledkom je nové Wilio Fér s členstvom, ktoré vám umožní oslovovať zákazníkov bez obmedzení a nové férové provízie, s ktorými platíte iba za projekty na ktorých zarobíte. Toto nám umožní získavať pre vás ešte viac nových zákazníkov s čoraz atraktívnejšími dopytmi.
 

 

Čo vám prináša nové Wilio Fér členstvo a férové provízie?

 

Môžete kontaktovať zákazníkov bez kreditov a obmedzení. Reagovať na neobmedzené množstvo dopytov. Platiť len za projekty, na ktorých naozaj zarobíte. Získať zľavy za poctivosť a kvalitnú prácu. Byť promovaný tak, aby ste získali ešte viac zákazníkov. A využívať celý rad nových funkcii, s ktorými zarobíte viac.
 

Ako to bude fungovať?

 

Starý systém kreditov nahradí nové výhodné členstvo a férové provízie za sprostredkovanie zákazky, ktoré sú najnižšie na trhu.

Čo je členstvo a na čo slúži?

Členstvo vám umožní naplno využívať Wilio ako poskytovateľ služieb. Podľa toho, či zatiaľ iba rozbiehate svoje podnikanie, alebo patríte medzi skúsených odborníkov, si môžete vybrať z niekoľkých typov členstva, ktoré obsahujú rôzne funkcie podľa toho akým spôsobom Wilio používate. Aby ste mohli poskytovať vaše služby a oslovovať zákazníkov potrebujete mať aktívne členstvo.

Prečo členstvo?

Naším cieľom je aby sa zákazníci mohli spoľahnúť na kvalitu služieb, ktoré na Wiliu nájdu a naši poskytovatelia na kvalitu aplikácie, podpory a výšku svojich zárobkov. Členstvo nám pomáha odradiť neserióznych používateľov, ktorí podvodným správaním znižujú kvalitu služieb a ohrozujú zárobky poskytovateľov aj kvalitu služieb. Zároveň pokrýva časť základných nákladov na prevádzku a údržbu aplikácie.

Tržby získané z provízie za sprostredkovanie sú určené na získavanie nových zákazníkov a dopytov, ktoré prinesú nové príležitosti a ešte vyššie zárobky pre poskytovateľov služieb, ako aj na ďalšie skvalitňovanie aplikácie Wilio, na vývoj nových funkcii a zlepšovanie zákazníckej podpory.

Zavedenie férovej provízie je ten najlepší spôsob, ako zabezpečiť, že budeme môcť získavať stále nových zákazníkov pre vaše služby. Férová provízia nám umožní vytvárať stále nové príležitosti na zárobok pre vás.

 

Aká je výška provízie za sprostredkovanie?

Naša férová provízia za sprostredkovanie zákazky je najnižšia na trhu a začína už od 5% z celkovej ceny úspešne dokončeného projektu. Stačí aby poskytovateľ nahlásil uzatvorenie projektu v aplikácii do 48 hodín od reálneho dátumu ukončenia tejto práce. Pri projektoch, ktoré neboli v aplikácii ukončené do 48 hodín od reálneho dokončenia práce je výška provízie 10%. Informácie k platbe provízie nájdete v aplikácii a na stránke v záložke Môj účet – Provízie. 

Viac informácii o tom ako sa určuje výška provízie nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach →  

Ako sa ukončuje projekt?

Aby ste mohli ukončiť projekt je potrebné aby vás zákazník na projekt najal. Zákazníka môžete požiadať aby vás najal tak, že v detaile projektu kliknete na tlačidlo „Najmi ma“. Keď vás zákazník už najal, môžete projekt ukončiť. V detaile projektu kliknite na tlačidlo „Ukonči projekt“, vyplňte konečnú cenu projektu a ohodnoťte zákazníka, potom kliknite na „Odoslať“ a projekt je ukončený.

 

Aké sú výhody nového predplatného a provízii?

 


Viac zákazníkov pre vás

Našim cieľom je prinášať vám stále nových zákazníkov, ktorí majú seriózny záujem o vaše služby. Vďaka prostriedkom získaným z provízii budeme môcť zabezpečiť technologický vývoj, marketing a zákaznícku podporu ktoré nám umožnia vytvárať pre vás stále nové príležitosti na zárobok. Viac zákazníkov, viac dopytov, viac zárobkov pre vás.

 


Najnižšie sadzby na trhu

Nové Wilio Fér má najnižšie sadzby na trhu sprostredkovania služieb. Cena členstva za používanie služby začína už od 4,90€, vďaka čomu ho môže vyskúšať naozaj každý, aj ten kto práve rozbieha svoje podnikanie.

Ak už dlhodobo poskytujete služby a chcete zarábať viac, alebo len hľadáte ďalších zákazníkov, patríte medzi skúsených odborníkov. Tí, ktorí Wilio využívajú dlhodobo, ocenia členstvo Pro alebo Premium, ktoré im vďaka novým funkciám umožní vyťažiť aplikáciu na maximum a získať tak viac nových zákazníkov rýchlejšie a jednoduchšie.

Súčasťou nového systému sadzieb je tiež provízia za sprostredkovanie zákazky. Tá je však najnižšia na trhu a tvorí iba 5% z úspešne dokončeného projektu. A to pri akomkoľvek balíku.

 


Neobmedzené projekty a kategórie

Už nikdy neprídete o kredit, ak oslovíte zákazníka, ktorý neodpovedá. Všetky nové typy balíkov členstva vám teraz umožnia reagovať na projekty bez obmedzení. Bez ohľadu na to o aký malý či veľký projekt ide, alebo do ktorej kategórie patrí.

 


Garancia nových dopytov

Garancia nových dopytov znamená, že ak počas mesiaca nebude v žiadnej z vašich kategórií poskytovaných služieb ani jeden dopyt, ďalší mesiac máte automaticky zadarmo.

 


Telefonovanie zákazníkom

Získajte možnosť jednoducho si vyžiadať od zákazníka telefónne číslo jediným kliknutím. Môžete sa s ním tak spojiť ako prvý a dohodnúť si zákazku ešte rýchlejšie. Táto možnosť je prístupná exkluzívne pre balíky Pro a Premium.

 


Nové dopyty ako prvý

Buďte prví, ktorí majú prístup k najnovším dopytom od zákazníkov. S balíčkami členstva Pro a Premium môžete reagovať na najnovšie dopyty ako prvý. Uvidíte ich totiž na zozname nových dopytov skôr ako ostatní.

 


Prihlásenie sa na plné dopyty

Pro a Premium členovia sa môžu prihlásiť na hodnotné projekty, o ktoré je veľký záujem medzi poskytovateľmi, aj keď sú plne obsadené. Dajte zákazníkovi výhodnú ponuku a získajte tak aj vysoko žiadaný dopyt.

 


Špeciálne promo

Ak budete mať priemerné hodnotenie vyššie ako 4.0 a aspoň 10 uzavretých projektov, alebo obrat nad 5000€, bude zákazník dostávat upozornenia, že sa na projekt prihlásil výnimočný poskytovateľ. Táto funkcia je dostupná exkluzívne iba pre poskytovateľov s Premium balíkom.

 


Perfektný profil ktorým presvedčíte

Exkluzívne pre našich Premium poskytovateľov ponúkame pomoc nášho experta ktorý vám pomôže zdokonaliť váš profil aby ste ním zaujali čo najviac zákazníkov.

 


Podpora pre poskytovateľov

Sme tu, aby sme vám pomohli, vždy a všade kde môžeme. Preto sú súčasťou nového členstva rôzne úrovne zákazníckej podpory pre poskytovateľov. Základná podpora cez email je k dispozícii všetkým poskytovateľom, ktorí vyžívajú predplatné. Pre poskytovateľov s balíkmi Pro a Premium je k dispozícii podpora aj telefonicky, či cez chat.

 

 

Užívajte si výhody, vyskúšajte nové členstvo

 

S balíčkami Pro a Premium získate ešte viac výhod. Môžete si vyžiadať si číslo od zákazníka. Nové dopyty vidíte ako prvý alebo získate prístup k plne obsadeným projektom.

 

Štart
9,90 €/ 30 dní
8,25 €/30 dní (pri ročnej platbe)

✓ Neobmedzené projekty
✓ Neobmedzené kategórie služieb
✓ Garancia nových dopytov (Ak počas mesiaca nebude v žiadnej z vašich kategórií poskytovaných služieb ani jeden dopyt, ďalší mesiac máte automaticky zadarmo)
✓ Základná zákaznícka podpora (cez e-mail)
✕ Telefonovanie zákazníkovi (Možnosť vyžiadať telefónneho čísla od zákazníka)
✕ Nové dopyty v predstihu
✕ Prístup aj ku plne obsadeným dopytom
✕ Perfektný profil – náš špecialista vám pomôže zdokonaliť váš Wilio profil tak aby ste zaujali čo najviac zákazníkov
✕ Špeciálne upozornenia zákazníkovi (Pri hodnotení 4.0 a 10 uzavretých projektoch, alebo ich hodnote nad 5000€, zákazník dostáva upozornenie, že sa na projekt prihlásil Premium poskytovateľ.)

Pro
29,90 €/ 30 dní
24,92 €/30 dní (pri ročnej platbe)

✓ Neobmedzené projekty
✓ Neobmedzené kategórie služieb
✓ Garancia nových dopytov (Ak počas mesiaca nebude v žiadnej z vašich kategórií poskytovaných služieb ani jeden dopyt, ďalší mesiac máte automaticky zadarmo)
✓ Prémiová zákaznícka podpora (Telefonicky, cez e-mail, chatom)
✓ Telefonovanie zákazníkovi (Možnosť vyžiadať telefónneho čísla od zákazníka)
✓ Nové dopyty v predstihu
✓ Prístup aj ku plne obsadeným dopytom
✓ Ďaľší mesiac za polovicu (Pri hodnotení 4.0 a 10 uzavretých projektoch, alebo ich hodnote nad 5000€.)
✕ Perfektný profil – náš špecialista vám pomôže zdokonaliť váš Wilio profil tak aby ste zaujali čo najviac zákazníkov
✕ Špeciálne upozornenia zákazníkovi (Pri hodnotení 4.0 a 10 uzavretých projektoch, alebo ich hodnote nad 5000€, zákazník dostáva upozornenie, že sa na projekt prihlásil Premium poskytovateľ.)

Premium
49,90 €/ 30 dní
41,58 €/30 dní (pri ročnej platbe)

✓ Neobmedzené projekty
✓ Neobmedzené kategórie služieb
✓ Garancia nových dopytov (Ak počas mesiaca nebude v žiadnej z vašich kategórií poskytovaných služieb ani jeden dopyt, ďalší mesiac máte automaticky zadarmo)
✓ Prémiová zákaznícka podpora (Telefonicky, cez e-mail, chatom)
✓ Telefonovanie zákazníkovi (Možnosť vyžiadať telefónneho čísla od zákazníka)
✓ Nové dopyty v predstihu
✓ Prístup aj ku plne obsadeným dopytom
✓ Ďaľší mesiac zadarmo (Pri hodnotení 4.0 a 10 uzavretých projektoch, alebo ich hodnote nad 5000€.)
✓ Perfektný profil – náš špecialista vám pomôže zdokonaliť váš Wilio profil tak aby ste zaujali čo najviac zákazníkov
✓ Špeciálne upozornenia zákazníkovi (Pri hodnotení 4.0 a 10 uzavretých projektoch, alebo ich hodnote nad 5000€, zákazník dostáva upozornenie, že sa na projekt prihlásil Premium poskytovateľ.)

 

 

Čo sa stane s mojim kreditom?
Ak ste doteraz používali Wilio a máte kúpené kredity o nič neprídete. Vaše kredity automaticky vymeníme za členstvo; balíčka, rovnakej alebo vyššej hodnoty voči vášmu aktuálnemu kreditu. Od tejto zmeny budete môcť 30 dní kontaktovať zákazníkov bez obmedzení. Potom sa sami rozhodnete, ktorý balík Wilio Fér chcete ďalej využívať.