Používaním našich služieb a tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.Ďalšie informácie.

Wilio skúsenosti a recenzie

Čo to je Wilio?

Wilio.sk je služba, ktorá vám nájde spoľahlivých odborníkov na rôzne služby z vášho okolia – upratovačky, opravárov, maliarov, murárov, elektroinštalatérov, vodoinštalatérov, účtovníkov a stovky ďalších služieb.

Wilio nie je obyčajný katalóg v ktorom musíte vyhľadávať a potom sami oslovovať odborníkov a firmy. Remeselníkov, majstrov a firmy, pre vás nájdeme my, na základe požiadaviek, ktoré zadáte do vášho projektu. Zohľadníme pri tom požadovanú kvalitu, cenu, aj kedy a kde projekt potrebujete zrealizovať. Stačí ak zadáte svoj projekt a do pár hodín dostanete ponuky od odborníkov.

Ako na to?

1. Zadáte svoj dopyt na stránke www.wilio.sk a popíšete akú službu potrebujete

2. Za chvíľu dostanete ponuky od odborníkov z okolia, ktorí môžu prácu urobiť v požadovanom termíne

3. Vyberte si na základe cenovej ponuky, hodnotení od ostatných zákazníkov a fotografii vykonaných prác

     

      

Používanie Wilio

Skúsenosti pani Silvie


Zadala som dopyt na vymaľovanie obývačky, prvá ponuka mi prišla za 8 minút

Po niekoľkých rokoch od posledného maľovania som rozhodla, že si nechám vymaľovať obývaciu izbu. Od známych som dostala pár odporúčaní na maliarov. Každého som obtelefonovala, zisťovala som si od nich termíny a pýtala sa na cenu. Chcela so stihnúť vymaľovať ešte pred sviatkami, ale žiadny z odporúčaných maliarov v požadovanom dátume nemohol.

Dcéra mi odporučila ešte ďalšiu možnosť - aplikáciu wilio. Keďže je aplikácia wilio dostupná aj na webe, inzerát som zadala cez počítač. Na stránke som sa dočítala, že si môžem vybrať z až 6791 maliarov.

 

Stránka sa ma opýtala čo všetko potrebujem a pomocnými otázkami som si vytvorila inzerát. Pýtali sa koľko m2 potrebujem vymaľovať, akou farbou, či mám doma materiál. Zadala som adresu, preferovanú cenu, termín, kedy potrebujem mať vymaľované a pridala som aj fotografiu obývačky. Po zadaní inzerátu som sa registrovala a čakala na ponuku od maliara.

Prvú odpoveď s ponukou som dostala už za 8 minút. Okrem prvej ponuky mi do druhého dňa postupne prišli ešte ďalšie 4. Z piatich ponúk som si nakoniec vybrala pána, ktorý milo komunikoval a vedel prísť rýchlo. Neponúkol síce úplne najnižšiu cenu, ale mal výborné hodnotenia od predošlých zákazníkov.

V dohodnutý termín maliar prišiel a obývačku vymaľoval. Bol nielen ochotný, ale si po sebe upratal a odpad vyhodil. Aj ja som mu do profilu pridala hodnotenie.

 

        

 

Recenzie zákazníkov Wilio

 

Wilio recenzie a skúsenosti so službou Hodinový manžel :

⭐⭐⭐⭐⭐

Maximálna spokojnosť, veľmi dobrý prístup a okrem práčky a umývačky nám stihol pán Andrej cestou opraviť aj kľučku na bráničke.
Recenzia zákazníka: Štefan K.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

Precízny, spoľahlivý, dochvíľny remeselník. Absolútna spokojnosť s vykonanou prácou aj s komunikáciou. Neponáhľa sa za každú cenu urobiť veci rýchlo. Aj za cenu dlhšieho stráveného času, radšej urobí veci precízne a kvalitne tak, aby bol zákazník spokojný!
Recenzia zákazníka: Vlado R.
 

⭐⭐⭐⭐

S pánom Bohušom som komunikovala prvý krát a musím povedať že som nadmieru spokojná. Pri vizualizácií premyslel aj tie najmenšie detaily a elektroinštaláciu spravil profesionálne. Vrelo odporúčam.
Recenzia zákazníka: Mária F.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

Ján mi odborne poradil, našiel riešenie, urobil kvalitnú robotu a ešte dbal na to, aby ostalo minimum neporiadku. K môjmu bytu sa správal ako k vlastnému, môžem len odporučiť s 5 hviezdičkami.
Recenzia zákazníka: Svetlana K.

 

 

Wilio recenzie a skúsenosti so službou Obklady a dlažby :

⭐⭐⭐⭐⭐

Obdivuhodný majster. Veľmi mi záležalo na kvalite obloženia v novostavbe. Som nadšený. Rýchlo, profesionálne, kvalitne, ľudsky. Patrik poradil (mnoho krát aj za cenu komplikacie pri jeho práci), vždy bol ochotný, a výsledok jedna paráda. Okrem krásneho obkladu som získal aj priateľa. Ďakujem
Recenzia zákazníka: Michal G
 

⭐⭐⭐⭐⭐

Mali sme s pánom Braňom výbornú skúsenosť- je rýchly, šikovný, dobre sa s nim komunikuje. Navyše je veľmi ochotný a odvádza kvalitnú prácu za rozumnú cenu. Odporúčame!
Recenzia zákazníka: Andrea T.
 

⭐⭐⭐⭐

S pánom Danielom sa pracovalo skvele, ma výborný prehlaď o materiáloch a postupoch s ktorými pracuje. Disponuje širokou škálou nástrojov najmä špecifických pre prácu s prírodným kameňom. Komunikácia pred aj počas realizácie išla hladko. Pravidelne posiela info, čo je prijemne ak na stavbe nemôžte byt tak často osobne.
Recenzia zákazníka: Karol J.

 

 

Wilio recenzie a skúsenosti so službou Rekonštrukcie :

⭐⭐⭐⭐⭐

Tohto pána odporúčam na kompletné rekonštrukcie. Je to odborník v tom čo robí, zvládol aj nečakane problémy pri rekonštrukcii. Takisto sa postaral aj o nákup materiálu, poradil nám s výberom produktov a značky. Všetky zásahy v byte vedel pekne vysvetliť a myslel do detailu na každú drobnosť. Ďakujeme
Recenzia zákazníka: František Z.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

Potrebovali sme spraviť rekonštrukciu celého podkrovia po výmene strešných okien, sadrokartóny, maľovanie a ďalšie úpravy. Rýchla reakcia na podnet a následná komunikácia. Dohodnutie realizácie hneď na druhy deň. Celkovo veľká spokojnosť. Určite odporúčame.
Recenzia zákazníka: Katarína H.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

Za mňa teda maximálna spokojnosť. Dohodnutá obhliadka upresnene veci potvrdená cena. Prišli v dohodnutom termíne spravili všetko čo bolo dohodnuté a skutočne si dali záležať na detailoch. Odporúčam spoluprácu.
Recenzia zákazníka: Gabriel T.

 

 

Wilio recenzie a skúsenosti so službou Plynár :

⭐⭐⭐⭐⭐

Práca na tomto projekte bola kvalitne odvedená. Počas projektu sa vyskytli ďalšie neočakávané Závady, ktoré Pán inštalatér tiež bez problémov vyriešil, dobre nám poradil a dokonca ani nenavýšil cenu projektu. Výborná skúsenosť a servis, ktorý odporúčame. Dávame plných 5 hviezdičiek.
Recenzia zákazníka: Martin L

 

 

Wilio recenzie a skúsenosti so službou Krby, Kachle :

⭐⭐⭐⭐⭐

Práca bola odvedená na jednotku. Pán Emil bol ochotný popremýšľať a nájsť čo najvhodnejší spôsob pripojenia našich dosť atypických kachlí ako z hľadiska ceny tak aj kvality. Za mňa teda veľká pochvala a vďaka. Môžem len odporúčať tohto majstra.
Recenzia zákazníka: Peter Ž.

 

 

Wilio recenzie a skúsenosti so službou Oprava spotrebičov :

⭐⭐⭐⭐⭐

Ďakujem pánovi za ochotu prísť a vyskúšať moju umývačku. Po zistení, že umývačka funguje, pán odporučil, ako sa o ňu postarať. Nežiadal žiadnu odplatu. Ďakujem za ochotu a pomoc.
Recenzia zákazníka: Patrik F.

 

 

Wilio recenzie a skúsenosti so službou Výroba nábytku :

⭐⭐⭐⭐⭐

S pánom Braňom sa nám komunikuje výborne. Jeho prístup a vizuálne návrhy nás oslovili natoľko, že sme ani dlho nerozmýšľali, či si vyberieme jeho služby alebo nie. Cena je vzhľadom na rozsah prace a množstvo materiálu tiež veľmi dobrá.
Recenzia zákazníka: Tomáš L.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

Sme nadmieru spokojní s prácou p. Štefana. Vstavaná skriňa je veľmi kvalitne urobená aj poskladaná za veľmi prijateľnú cenu. Jeho prácu odporúčame.
Recenzia zákazníka: Miroslava B.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

Pán Gabriel nám robil knižnicu. Odviedol vynikajúcu prácu, snažil sa časovo a termínovo prispôsobiť a prišiel na minútu presne v dohodnutý čas, jednoducho vynikajúci prozákaznícky prístup a taktiež vynikajúci prístup k práci. Nepoznal pojem "neriešiteľný problém". Určite ho zavoláme aj nabudúce.
Recenzia zákazníka: Alena H

 

 

Wilio recenzie a skúsenosti so službou Elektroinštalácia :

⭐⭐⭐⭐

Elektroinštalácia prebehla podľa mojich predstáv. Profesionálny prístup s najnovšími strojmi (tiché, bezprašné) som nesmierne spokojný . Pán mi ešte navrhol lepšie riešenia ako som mal v pláne.
Recenzia zákazníka: Peter Z.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

Suma podľa dohody, nakoľko sme sa dohodli navyše aj na oškrabaní a stierkovaní celej haly a nie len sekaní a schovaní káblov. Práca vynikajúca, v príslušnom časovom intervale. maximálna spokojnosť.
Recenzia zákazníka: Milan T.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

Maximálna spokojnosť. P. Peter navrhol a zrealizoval super riešenia a zlepšenia, o ktorých sme netušili. Bol na 100% dochvíľny, pracoval veľmi precízne, naozaj veľký odborník a profesionál. Už chápem, prečo má toľko pozitívnych hodnotení, pridávam ďalšie a to oprávnene :)
Recenzia zákazníka: Tamara U.

 

 

Wilio recenzie a skúsenosti so službou Vodoinštalácia :

⭐⭐⭐⭐⭐

Najali sme si pána Igora na vodoinštalačné prace, potiahnutie vlastného prívodu potrubia z pivnice do bytu na prvom poschodí, inštalácia Geberitu, prečistenie prívodu vody v kuchyni. Všetko nám vysvetlil a prácu odviedol naozaj rýchlo a kvalitne. Sme spokojní.
Recenzia zákazníka: Darina K.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

Veľmi šikovný mladý technik s prijemným vystupovaním. S výsledkom som nadmieru spokojná. Aj keď v miestnosti realizoval sekanie do steny, všetko ostalo čisté.
Recenzia zákazníka: Petra V.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

S prácou pána Ondreja sme boli veľmi spokojní, má úžasný prehľad a naozaj remeslu rozumie. Vo štvrtok nám odišiel bojler a boli sme bez teplej vody a už v piatok prišiel s novým. Nakoniec nám menil aj všetky batérie a ventily v byte. Poradí, vysvetlí, môžeme len každému odporúčať. Keď máte niečo s vodou, alebo kúrením, rozhodne správna voľba.
Recenzia zákazníka: Elena P.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

Super prístup, práca, komunikácia. Zatekalo nám, tak prišli expresne. Veľmi veľká spokojnosť. To som ani nečakal takto cez aplikáciu. Odporúčam.
Recenzia zákazníka: Rišo J.

 

 

Wilio recenzie a skúsenosti so službou Oprava strechy :

⭐⭐⭐⭐⭐

Mal som dlhodobý problém so zatekaním šindľovej strechy. V minulosti sa mi ju snažili opraviť samozvaní profesionáli no bez úspechu a na prípadnú reklamáciu si vypli telefón. Nakoniec celý problém vyriešil pán Štefan, ktorý je podľa všetkého skutočný profesionál aj so svojim kolegom. Strecha zvládla aj úporné dažde bez akéhokoľvek zatekania. Myslím si, že cena je adekvátna vykonanej práci. Dostal som doklad aj záruku. Môžem len odporučiť a poďakovať!
Recenzia zákazníka: Igor Z.

 

 

Wilio recenzie a skúsenosti so službou Zapojenie spotrebičov :

⭐⭐⭐⭐⭐

Potrebovali sme zapojiť umývačku riadu a s pracou sme veľmi spokojní. Ráno som ponuku zadala, v priebehu dna sme sa dohodli a večer sme už umývali riady.
Recenzia zákazníka: Hana L.

 

 

Wilio recenzie a skúsenosti so službou Kúrenie, klimatizácia, vzduchotechnika, rekuperácia :

⭐⭐⭐⭐⭐

Perfektný prístup a profesionalita, mali so sebou všetko potrebné náradie, upratali si po sebe a vysvetlili všetko na čo som sa pýtal. Dohodnutá cena sa nemenila a vedeli sa časovo prispôsobiť. Odporúčam.
Recenzia zákazníka: Gabriel J.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

Sme maximálne spokojní!!! Každému vrelo odporúčame. Všetko prebehlo podľa dohody. Musím hlavne pochváliť prístup pri montáži máme malé bábätko boli ohľaduplní komunikovali čo kedy ako budú... Rúška, rukavice počas celej montážne návleky na nohách. Po ukončení prác všetko upratali povysávali a dali do pôvodného stavu. Kiež by všetci majstri mali tak profesionálny a ľudský prístup k zákazníkom.
Recenzia zákazníka: Paľo D..
 

⭐⭐⭐⭐⭐

Nakoniec bola potrebná výmena celého termostatu. Pán Zdenko sa nesnažil predať čo najdrahší, ale poradil možnosti a vybrali sme najrozumnejšiu - veľmi oceňujem. Práca bola odvedená výborne aj s vysvetlením. Jediná drobnosť je jeho vyťaženosť, ale nakoľko nám to až tak neponáhľalo, nebol s tým problém .
Recenzia zákazníka: Tamara Z.

 

 

Wilio recenzie a skúsenosti so službou Stavebné práce :

⭐⭐⭐⭐⭐

Ďakujem vám pán Denis úžasne ste to spravili nečakali sme taký výkon aj keď to stálo o kúsok viac než sme čakali, sme úplne spokojní s vašou prácou. Aj keď ste mladý, ste veľmi šikovný. Ďakujeme a odporúčame ďalej.
Recenzia zákazníka: Gertrúda V.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

S pánom Karolom je radosť spolupracovať. Sám navrhol, priniesol, postavil a nainštaloval. A to všetko včas. Som mu vďačný za to, že mi poradil, je vidieť že je veľmi zručný a skúsený. Vrelo odporúčam prácu s týmto človekom
Recenzia zákazníka: Emil J.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

Pán Pavol je naozaj majster murár a seriózny chlapík. Rýchle a profesionálne jednanie kvalitná práca za dobré peniaze. Vždy sa prispôsobil a dohodol, naozaj takýchto murárov tu potrebujeme. Obhliadka a práca urobená na druhý deň. Naozaj nemám čo vytknúť a vrelo odporúčam. Ďakujem
Recenzia zákazníka: Martin H.

 

 

Wilio skúsenosti so službou Pokladanie alebo výmena podlahy :

⭐⭐⭐⭐⭐

S Marekom sme boli veľmi spokojní, robil nám podlahy, prišiel na čas, všetko pripravil, bolo vidieť, že vie čo robí :) veľmi milý a pracovitý človek, všetkým ho odporúčame :)
Recenzia zákazníka: Veronika P.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

U pána Ondreja oceňujem komunikáciu, dodŕžanie termínu, uvažovanie pri realizácii zákazky a riešenie detailov, ktoré nás samých nenapadli. Cena zodpovedala dohode a kvalite dodanej služby. Odporúčam.
Recenzia zákazníka: Lukáš U.

 

 

Wilio recenzie a skúsenosti so službou Maliarske práce, Maliar :

⭐⭐⭐⭐⭐

Potreboval som narýchlo maliarov na vymaľovanie a stierkovanie viacerých miestnosti v dome. Komunikácia vynikajúca, dohodnutá cena bola pevná bez ďalších nákladov. Prišli viacerí maliari a pracovali s vysokým nasadením. najprv všetko pozakrývali a na konci všetko poupratovali. Kvalitu maľby hodnotím vysoko. Som naozaj spokojný a s pokojným svedomím odporúčam ďalej.
Recenzia zákazníka: Rasto U.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

S pánom Viktorom sme boli veľmi spokojní a môžeme len odporučiť ďalej. Práca mu ide od ruky, je šikovný, priateľský, vyzná sa vo svojom obore. Ak budeme potrebovať vymaľovať, určite sa na neho znovu obrátime.
Recenzia zákazníka: Ivana J.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

Veľmi vysoký level kvality práce, komunikácie a dodržania termínov. Môžem len odporučiť!
Recenzia zákazníka: Dano K.

 

Wilio recenzie a skúsenosti so službou Upratovanie :

⭐⭐⭐⭐⭐

Veľmi sympatický a príjemný prístup a komunikácia. Spoľahlivý, dochvíľny pán. Odvedená práca veľmi dobrej kvality, okna umyté úplne perfektne, taktiež kúpeľná, kuchyňa atď. Po šiestich rokoch nájomníkov, ktorí zanechali byt pod vrstvou špiny, odviedol pán Stano super prácu, za ktorú mu ďakujeme! Okná boli k tomu obzvlášť náročné, dvojité v starom dome.
Recenzia zákazníka: Ivan J.
 

⭐⭐⭐⭐⭐

Super prístup, komunikácia aj prevedenie. Také čisté okna som nevidela ani keď boli nové. S pani Alenou sme sa hneď dohodli na pravidelnom upratovaní. A v rámci upratovania aj žehlí. Sme veľmi spokojní.
Recenzia zákazníka: Helena T.