Používaním našich služieb a tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.Ďalšie informácie.

Päť zásad pre váš úspech pomocou aplikácie Wilio.sk

Posledná zmena: 15.10.2019

 • 1) Slušnosť a ústretovosť k zákazníkom sú základom vášho úspechu

  Wilio.sk je tu pre všetkých, ktorí hľadajú pomocnú ruku pre svoj projekt. Zákazníkom pri výbere toho na koho sa obrátia záleží nielen na odbornosti, ale aj na osobnom prístupe, ochote a trpezlivosti.

  Pri zasielaní ponuky, maličkosti ako sú pozdrav či poďakovanie rozhodujú o tom, či si zákazník vyberie práve vás. Zo skúseností vieme, že arogancia, drzosť, či neochota, zásadne znižujú šancu, že si zákazníka získate.

  Ústretová, otvorená a slušná komunikácia vám zaručí, že zákazník nebude váhať vybrať si práve vás a to aj opakovane.

 • 2) Zákazníci nemajú radi ignoranciu, komunikácia je preto dôležitá

  Nikto z nás nemá rád, keď sa niečo opýta a nedostane odpoveď. Preto okrem základného slušného správania zákazníci očakávajú aj priebežnú komunikáciu a odpovede na svoje otázky.

  Nič nepokazí dobrý dojem rýchlejšie, ako keď sa blíži dátum dohodnutého projektu a vy prestanete zo zákazníkom komunikovať, alebo ho neinformujete ak neviete prísť v dohodnutý termín.

  Vždy sa dá všetko vyriešiť včasnou a korektnou komunikáciou.

 • 3) Komunikácia cez Wilio.sk chráni vás aj zákazníkov

  Zákazníci nás často kontaktujú aby si preverili dôveryhodnosť poskytovateľov služieb, ktorí sa s nimi snažia komunikovať mimo webstránku a mobilnú aplikáciu Wilio.sk. Takýto postup pripravuje zákazníkov o výhody prehľadnej komunikácie a jednoduchého výberu, a vás zas o možnosť budovať si pozitívne referencie, ktoré vám pomôžu získať ďalších nových zákazníkov.

  Z tohto dôvodu blokujeme profily, ktoré sa snažia okamžite po reakcii na dopyt komunikovať mimo mobilnú aplikáciu a webstránku wilio.sk. Komunikujte zásadne cez Wilio a neposielajte svoje telefónne číslo zákazníkovi.

  Garantujeme tak ochranu oboch strán a zabezpečujeme kvalitnú službu pre poskytovateľov a zákazníkov, ktorí preferujú len férový a seriózny prístup.

 • 4) Dobrý dojem a kvalitné služby vám prinesú ďalších zákazníkov

  Pri výbere poskytovateľa služby sa zákazníci rozhodujú na základe ceny a hodnotení od ostatných zákazníkov. Pozitívne hodnotenia a príjemná komunikácia rozhodujú vždy, keď si zákazník vyberá z viacerých podobných ponúk.

  Získať pozitívne hodnotenie je náročné. Kvalitne a odborne odvedená práca nestačí. Snažte sa preto zanechať dobrý dojem a to tak, že sa na projekt pripravíte, nechýba vám náradie, vaše oblečenie je čisté, a nezanechteš po sebe spúšť, ale si po projekte upracete.

  Tieto drobnosti budujú vaše dobré meno a dávajú vám významnú výhodu oproti konkurencii.

 • 5) Hodnotenia sú dôležité, zákazníci im dôverujú

  Hodnotenia, ktoré získavate od zákazníkov vás robia dôveryhodným pre každého, kto hľadá služby ktoré ponúkate.

  Vďaka hodnoteniam, ktoré vidia vo vašom profile majú zákazníci istotu, že svoju prácu robíte dobre. Príjemné správanie, priebežná komunikácia a kvalitná práca, vám zaručia pozitívnu spätnú väzbu.

  Ak ste šikovný a ponúkate skutočne prvotriednu prácu, môžete vďaka pozitívnym hodnoteniam získať ocenenie overeného a kvalitného poskytovateľa a predovšetkým viac zákazníkov a väčší zárobok.